Kilka godzin później SPACECOM potwierdziło, że do Pacyfiku – tym razem północno-wschodniej części oceanu – spadła również druga część chińskiej rakiety. Jak wyjaśnia TVN24, została ona wystrzelona przez Chiny 31 października, w celu dostarczenia na orbitę ostatniego Firmowa firma portfolio Frontier IP uruchamia pierwszy produkt komercyjny modułu stacji kosmicznej Tiangong. Część chińskiej rakiety kosmicznej spadł do wody na południowym Pacyfiku. Jak poinformowało Dowództwo Kosmiczne USA, nie wiadomo było, gdzie spadną resztki maszyny, która w “niekontrolowany sposób” spadła z orbity.

wur pln

Z powodu możliwego spadania resztek rakiety, Francja i Hiszpania tymczasowo – na około godzinę – wstrzymały ruch lotniczy nad niektórymi regionami kraju. Państwa te uznały, że występuje ryzyko zderzenia samolotów z kawałkami rakiety spadającymi z orbity. Części rakiety Prognoza dla euro na tydzień spadły na Ziemię w niekontrolowany sposób, gdyż Chińczycy nie wyposażyli maszyny w mechanizmy kontrolowanego zejścia z orbity. Taki zabieg stwarzał spore zagrożenie dla ludzi czy budynków, bo nie wiadomo było, gdzie spadną resztki rakiety, ważącej 23 tony.

Chińska rakieta spadła na Ziemię w niekontrolowany sposób

Niektóre kraje z powodu tego incydentu Informacje o ic markets tymczasowo wstrzymały ruch lotniczy.

  • Części rakiety spadły na Ziemię w niekontrolowany sposób, gdyż Chińczycy nie wyposażyli maszyny w mechanizmy kontrolowanego zejścia z orbity.
  • Kilka godzin później SPACECOM potwierdziło, że do Pacyfiku – tym razem północno-wschodniej części oceanu – spadła również druga część chińskiej rakiety.
  • Jak wyjaśnia TVN24, została ona wystrzelona przez Chiny 31 października, w celu dostarczenia na orbitę ostatniego modułu stacji kosmicznej Tiangong.
  • Jak poinformowało Dowództwo Kosmiczne USA, nie wiadomo było, gdzie spadną resztki maszyny, która w “niekontrolowany sposób” spadła z orbity.
thein
Author: thein

Chińska rakieta kosmiczna spadła na Ziemię To wywołało spore problemy